Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Zegar ścienny Chmurki  to najnowsza wersja zegara ściennego Chmurka, który został wzbogacony o dodatkowe małe chmurki co nadaje mu niepowtarzalny efekt.


Prostota i minimalizm drobnych chmurek, a zarazem nieprzyziemna tarcza w postaci dużej chmurki, to praktyczny dodatek do wnętrz, który nie tylko szybko pozwoli zorientować się w czasie, ale również wspaniale ozdobi wnętrze pokoju dziecka.

Prezentowany zegar dla dzieci emanuje spokojem i prostotą. Pięknem zaczerpniętym prosto z natury. Ściana udekorowana naszym zegarem ściennym, ma przywołać miłe skojarzenia z dzieciństwa, beztroskę i wolno płynące majestatyczne chmury w letni dzień. Dzień, który spędzaliśmy na łące, z zatkniętymi między zębami źdźbłami traw, obserwując niebo.  Tak, właśnie tę chwilę chcieliśmy uchwycić i niemalże włożyć do każdego pokoju dziecięcego.

Dotknąć chmurkę, zjeść ją albo zamknąć w słoiku - to tylko podstawowe założenia sensu istnienia obłoczków na niebie wg naszych dzieci. Aby troszkę urzeczywistnić te marzenia, stworzyliśmy fajny zegar do powieszenia na ścianie w kształcie trzech uroczych chmurek, które pasują zarówno do pokoju dziewczynki, jak również do pokoju chłopca.

Zegar ścienny z ultra cichym mechanizmem

Ciekawostką jest to, że wskazówki (opierające się na bezszelestnym mechanizmie ) nie tykają a płyną, podobnie jak chmury na niebie. Przewagą naszych obłoczków jest jednak to, że nie kapie z nich woda i można je złapać (choć nie wolno jeść, ale nad tym wciąż pracujemy).

 

Nad każdym projektem chmurkowego zegara ściennego czuwa nasze dziecko, czyli specjalista ds. uśmiechu i radości, dzięki czemu już na etapie planowania wiemy, że będzie to gadżet idealny na prezent dla każdej Pociechy. Dodatkowo - zanim zostanie przekazany do wysyłki - musi otrzymać pozytywną rekomendację prezesa domu, czyli żony, bo ma ona najlepszy zmysł jeśli chodzi o stylowe dodatki do wnętrz.

 

Jeśli właśnie urządzasz pokój dla dziecka, ale nie chcecie poznawać płci, wtedy nasza Chmurka -zegar dla dzieci w uniwersalnym wzorze będzie idealnym pomysłem na zagospodarowanie pustej ściany bez ryzyka narażania się na zły wybór. Ładne (czyli puszyste i mięciutkie) chmurki każdy lubi i każdy chciałby (najlepiej w godzinach pracy) zniknąć, aby skakać po nich niczym Muminki (choć nie wiemy, czy one się bawiły, czy po prostu uciekały przed Małą Mi, która gryzła ogony).

 


Teraz z nowym ultra CICHYM mechanizmem dzięki czemu Twoje dziecko może spać spokojnie ;)
 

Specyfikacja


Całkowity rozmiar sugerowanej kompozycji*
Szerokość - 75 cm

Wysokość - 25 cm
*Elementy można rozmieszczać dowolnie.

Rozmiar poszczególnych elementów
Duża chmurka - 38 x 22 cm
Średnia chmurka - 24 x 9 cm
Mała chmurka - 18 x 9 cm

Materiał
Lekka, biała płyta laminowana

Mechanizm
Kwarcowy, płynący (bez "tykania"), zasilany baterią AA
Brak baterii w zestawie

Wskazówki
Kolor: czarny
Wymiary:
Godzinowa – 6,5 cm
Minutowa – 9,5 cm
Sekundowa – 12 cm

Montaż
Tarcza zegara montowana jest tradycyjnie przy pomocy kołka rozporowego. Pozostałe dwie chmurki należy nakleić na ścianę za pomocą dwustronnej taśmy piankowej znajdującej się na odwrocie każdego z elementów.

Polecamy