Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Chmurka to zegar na ścianę do pokoju dziecięcego. Oczywiście jeśli masz 40 lat i nadal czujesz się dzieckiem nic nie stoi na przeszkodzie aby powiesił go sobie w sypialni albo kuchni. Zegar Chmurka zawiera w sobie nie tylko sam zegar ale też dwie małe chmurki jako element dekoracyjny. Możesz je dowolnie nakleić i stworzyć swoją własną kompozycję. 

Zegar jest cichszy niż tupanie nóg pająka. Niż machanie skrzydłami biedronki. Niż rozmowa rodziców, próbujących nie obudzić, z trudem uśpionego dziecka.  Nie wydaje żadnego dźwięku. Ani jednego. 

Jeśli zdarzy Ci się przymknąć oko w pokoju dziecięcym, widok chmurek przypomni Ci błogie chwile spędzone na łące, pośród drzew, ćwierkających ptaków i ...stad komarów.  Wówczas z błogiego stanu może wyrwać Cię tylko nagłe pytanie prawie śpiącego dziecka “czy aligatory pleśnieją?”. 

Zegar ścienny Chmurka jest uniwersalny. Nawet najbardziej wybredny fan wystroju wnętrz doceni jego dopasowanie do różnych kolorów i designów. Możesz go powiesić nawet na suficie i będzie wyglądał wspaniale! Podobno widok zegara chmurki działa również kojąco na dzieci. Widok chmurek przypomina im o spacerach, zabawach w kałużach, piknikach i wycieczkach rowerowych. Po latach, kiedy wraz ze swoimi dziećmi otworzysz grawerowany album ze zdjęciami i zobaczysz go na zdjęciu, będziecie mogli wspólnie wrócić do pięknych chwil. A może nawet wyjść się pobabrać w kałuży. 

 

Jeśli chciałbyś zapewnić swoich dzieciom (i sobie) wspaniałe wspomnienia - zamów nasz zegar. Nie pożałujesz. 

 

A no i na koniec. Czas realizacji to 24h w przypadku standardowych zamówień.  Przesyłka ZA DARMO! 

 

Ultra CICHY mechanizm dzięki czemu Twoje dziecko może spać spokojnie.

 

SPECYFIKACJA

Całkowity rozmiar sugerowanej kompozycji*

Szerokość - 75 cm

Wysokość - 25 cm

*Elementy można rozmieszczać dowolnie.

Rozmiar poszczególnych elementów

Duża chmurka - 38 x 22 cm

Średnia chmurka - 24 x 9 cm

Mała chmurka - 18 x 9 cm

Materiał

Lekka, biała płyta laminowana

Mechanizm

Kwarcowy, płynący (bez "tykania"), zasilany baterią AA

Brak baterii w zestawie

Wskazówki

Kolor: czarny

Wymiary:

Godzinowa – 6,5 cm

Minutowa – 9,5 cm

Sekundowa – 12 cm

Montaż

Tarcza zegara montowana jest tradycyjnie przy pomocy kołka rozporowego lub gwoździka. Pozostałe dwie chmurki należy nakleić na ścianę za pomocą dwustronnej taśmy piankowej znajdującej się na odwrocie każdego z elementów.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...