Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Helikopter  to zegar na ścianę do pokoju dziecięcego. Oczywiście jeśli masz 40 lat i nadal czujesz się dzieckiem nic nie stoi na przeszkodzie aby powiesił go sobie w sypialni albo kuchni. Oprócz samego Helikoptera  do każdego zegara dodajemy również 3 chmurki. Całość pozwoli na stworzenie własnej kompozycji. 

 

Zegar jest cichszy niż tupanie nóg pająka. Niż machanie skrzydłami biedronki. Niż rozmowa rodziców, próbujących nie obudzić, z trudem uśpionego dziecka. Nie wydaje żadnego dźwięku. Ani jednego. 

 

Jeśli zdarzy Ci się przymknąć oko w pokoju dziecięcym, widok Helikoptera  przypomni Ci błogie chwile z dzieciństwa kiedy widok tych olbrzymów na niebie wzbudzał fascynację i uruchamiał wyobraźnię.  Wówczas z błogiego stanu może wyrwać Cię tylko nagłe pytanie prawie śpiącego dziecka “czy aligatory pleśnieją?”. 

 

Zegar ścienny Helikopter  jest uniwersalny. Nawet najbardziej wybredny fan wystroju wnętrz doceni jego dopasowanie do różnych kolorów i designów. Możesz go powiesić nawet na suficie i będzie wyglądał wspaniale! Co w zasadzie, w jego przypadku nie jest aż tak szalone. 

 

Podobno widok zegara Helikopter działa również kojąco na dzieci. Przypomina im o spacerach, zabawach w kałużach, piknikach i głowach zadartych do góry kiedy usłyszały charakterystyczny dźwięk.  Po latach, kiedy wraz ze swoimi dziećmi otworzysz grawerowany album ze zdjęciami i zobaczysz go na zdjęciu, będziecie mogli wspólnie wrócić do pięknych chwil. A może nawet wyjść się pobabrać w kałuży. 

 

Jeśli chciałbyś zapewnić swoich dzieciom (i sobie) wspaniałe wspomnienia - zamów nasz zegar. Nie pożałujesz. 

 

A no i na koniec. Czas realizacji to 24h w przypadku standardowych zamówień.  Przesyłka ZA DARMO! 

SPECYFIKACJA

Całkowity rozmiar sugerowanej kompozycji*

Szerokość - 50 cm

Wysokość - 25 cm

*Elementy można rozmieszczać dowolnie.

Zestaw składa się z tarczy zegara w kształcie helikoptera oraz trzech chmurek widocznych na zdjęciu oraz mechanizmu.

 Materiał

Lekka, biała płyta laminowana o lekkim połysku

Mechanizm

Kwarcowy, płynący (bez "tykania"), zasilany baterią AA

 Wskazówki

Kolor: czarny

Wymiary:

Godzinowa – 6,5 cm

Minutowa – 9,5 cm

Sekundowa – 12 cm

 Montaż

Tarcza zegara montowana jest tradycyjnie. Pozostałe trzy chmurki należy nakleić na ścianę za pomocą dwustronnej taśmy piankowej znajdującej się już na odwrocie każdego z elementów.

 

Wskazówka sekundnika porusza się płynnie. Mechanizm pracuje bezszmerowo.

Jest to mechanizm do zegara o podwyższonym standardzie. Brak baterii w zestawie

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...