Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Sowa to zegar na ścianę do pokoju dziecięcego. Oczywiście jeśli masz 40 lat i nadal czujesz się dzieckiem nic nie stoi na przeszkodzie aby powiesił go sobie w sypialni albo kuchni. 

Zegar jest cichszy niż tupanie nóg pająka. Niż machanie skrzydłami biedronki. Niż rozmowa rodziców, próbujących nie obudzić, z trudem uśpionego dziecka.  Nie wydaje żadnego dźwięku. Ani jednego. 

Jeśli zdarzy Ci się przymknąć oko w pokoju dziecięcym, widok sowy przypomni Ci błogie chwile spędzone na spacerze, pośród drzew, ćwierkających ptaków i ...stad komarów.  Wówczas z błogiego stanu może wyrwać Cię tylko nagłe pytanie prawie śpiącego dziecka “czy aligatory pleśnieją?”. 

Zegar ścienny Sowa jest uniwersalny. Nawet najbardziej wybredny fan wystroju wnętrz doceni jego dopasowanie do różnych kolorów i designów. Możesz go powiesić nawet na suficie i będzie wyglądał wspaniale! Podobno widok zegara sowa działa również kojąca na dzieci. Widok sowy przypomina im o spacerach, zabawach w kałużach, piknikach i wycieczkach rowerowych. Po latach, kiedy wraz ze swoimi dziećmi otworzysz “grawerowany album ze zdjęciami” i zobaczysz go na zdjęciu, będziecie mogli wspólnie wrócić do pięknych chwil. A może nawet wyjść się pobabrać w kałuży. 

Jeśli chciałbyś zapewnić swoich dzieciom (i sobie) wspaniałe wspomnienia - zamów nasz zegar. Nie pożałujesz. 

A no i na koniec. Czas realizacji to 24h w przypadku standardowych zamówień.  Przesyłka ZA DARMO! 

 

SPECYFIKACJA

 

Całkowity rozmiar Zegara:

Szerokość - 34 cm

Wysokość - 34 cm

 Zestaw zawiera:

tarczę zegara w kształcie sowy

mechanizm

 Materiał:

lekka, biała płyta laminowana

lekki połysk

Mechanizm:

kwarcowy,

płynący (bez "tykania"),

zasilany baterią AA
Wskazówki:

Kolor:

czarny

Wymiary:

Godzinowa – 6,5 cm

Minutowa – 9,5 cm

Sekundowa – 12 cm

Montaż

Tarcza zegara montowana jest tradycyjnie.

Wskazówka sekundnika porusza się płynnie. Mechanizm pracuje bezszmerowo. Jest to mechanizm do zegara o podwyższonym standardzie

Brak baterii w zestawie

 

Polecamy