Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Balon to zegar na ścianę do pokoju dziecięcego. Oczywiście jeśli masz 40 lat i nadal czujesz się dzieckiem nic nie stoi na przeszkodzie aby powiesił go sobie w sypialni albo kuchni. Oprócz samego balona do każdego zegara dodajemy również 2 chmurki. Całość pozwoli na stworzenie własnej kompozycji. 

Zegar jest cichszy niż tupanie nóg pająka. Niż machanie skrzydłami biedronki. Niż rozmowa rodziców, próbujących nie obudzić, z trudem uśpionego dziecka. Nie wydaje żadnego dźwięku. Ani jednego. 

Jeśli zdarzy Ci się przymknąć oko w pokoju dziecięcym, widok balona przypomni Ci błogie chwile z dzieciństwa kiedy widok tych olbrzymów na niebie wzbudzał fascynację i uruchamiał wyobraźnię.  Wówczas z błogiego stanu może wyrwać Cię tylko nagłe pytanie prawie śpiącego dziecka “czy aligatory pleśnieją?”. 

Zegar ścienny Balon jest uniwersalny. Nawet najbardziej wybredny fan wystroju wnętrz doceni jego dopasowanie do różnych kolorów i designów. Możesz go powiesić nawet na suficie i będzie wyglądał wspaniale! Co w zasadzie, w przypadku Balona, nie jest aż tak szalone. 

Podobno widok zegara Balon działa również kojąco na dzieci. Przypomina im o spacerach, zabawach w kałużach, piknikach i wycieczkach rowerowych. Po latach, kiedy wraz ze swoimi dziećmi otworzysz grawerowany album ze zdjęciami i zobaczysz go na zdjęciu, będziecie mogli wspólnie wrócić do pięknych chwil. A może nawet wyjść się pobabrać w kałuży. Pod Balonem. 

 

Jeśli chciałbyś zapewnić swoich dzieciom (i sobie) wspaniałe wspomnienia - zamów nasz zegar. Nie pożałujesz. 

 

A no i na koniec. Czas realizacji to 24h w przypadku standardowych zamówień.  Przesyłka ZA DARMO! 

SPECYFIKACJA

 

Całkowity rozmiar sugerowanej kompozycji*

Szerokość - 60 cm

Wysokość - 34 cm

*Elementy można rozmieszczać dowolnie.

Rozmiar poszczególnych elementów:

Balon - 25 x 34 cm

Duża chmurka - 24 x 9 cm

Mała chmurka - 18 x 8 cm

Materiał:

Lekka, biała płyta laminowana

Mechanizm:

Kwarcowy, płynący (bez "tykania"), zasilany baterią AA
Brak baterii w zestawie

Wskazówki:

Kolor:

czarny

Wymiary:

Godzinowa – 6,5 cm

Minutowa – 9,5 cm

Sekundowa – 12 cm

 Montaż:

Tarcza zegara montowana jest tradycyjnie. Chmurki należy nakleić na ścianę za pomocą dwustronnej taśmy piankowej znajdującej się na odwrocie każdego z elementów

Polecamy