Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Drewniana mapa świata

Ekologiczna ozdoba do Twojego domu

Marzy Ci się, aby w swoim opisie na Instagramie wpisać „Traveler”, ale złośliwy los pokrzyżował Twoje plany, lub obecnie Twój budżet i tak pozwala Ci zwiedzić jedynie Sosnowiec (i to bez noclegu)? Albo wręcz przeciwnie – żyjesz na walizkach, a konduktorzy i stewardessy są z Tobą tak blisko, że kupujecie sobie prezenty na imieniny? Bez względu na fakt, jak wygląda Twoja relacja z podróżowaniem, chcemy zaproponować Ci nasz hit – mapę świata z drewna trwałego jak Babcia Wierzba z „Pocahontas”.

To doskonałe rozwiązanie także w sytuacji, kiedy Twoje zdolności wystroju wnętrz są znikome jak ilość słońca w naszym kraju – nasza mapa, wykończona z najwyższą precyzją i dbałością o detale, w prosty sposób nada Twoim pomieszczeniom oryginalności i szyku. Podczas wizyty (nie)lubianych gości będzie także wspaniałym pretekstem do zagajenia rozmowy w momencie, kiedy z tematów pozostanie Wam już tylko pogoda.  

Dbamy także o Twoją równowagę psychiczną  – dzięki podklejeniu specjalną piankową taśmą oraz dołączonemu szablonowi montaż jest banalnie prosty, zatem obędzie się bez nerwowych pytań typu: „Na ch…olerę mi ta śrubka?!” zobacz video – prościej się nie da!).

Stworzyliśmy aż 5 wersji kolorystycznych:  

- czarny jak nasze dusze,
- szlachetny mahoń rodem z deski rozdzielczej Mercedesa W108,
- orzech twardy do zgryzienia,
- venge (dla łasuchów – w odcieniu ciemnej czekolady).
- surowy jak Twoja nauczycielka fizyki.

To jednak nie wszystko – jesteśmy gotowi dopasować odcień do Twoich preferencji, humoru czy koloru Twoich ulubionych skarpetek – daj znać, a postaramy się coś wykombinować.

Jesteśmy szybcy jak Keanu Reeves w „Speed. Niebezpieczna prędkość” – zadbamy o to, żeby standardowa przesyłka dotarła do Ciebie w 24 h. Nie przejmuj się kosztem przesyłki – bierzemy to na siebie.