Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Autka Twojego zbója walają się po salonie i łazience. Znajdujesz je również w koszu na bieliznę, w pudełku z płatkami lub w lewym czółenku? Zdarzyło Ci się wjechać do kuchni na miniaturowym Ferrari lub pospolitym Fordzie? Chyba potrzebujesz garażu. 

Zanim jednak zainwestujesz w taki murowany proponujemy powieszenie  na ścianie drewnianego pod postacią drewnianej półki na autka w kształcie ciężarówki. Jest wykonana w 100% z drewna bez użycia metalowych elementów. 

Twoje dziecko może na niej umieścić różnego rodzaju pojazdy. Te duże, te małe, te szerokie i te długie. Samo układanie samochodów to na pewno 10 minut spokoju. Przetestowaliśmy. 

Półkę można przymocować za pomocą dołączonej do zestawu taśmy montażowej lub za pomocą kołków rozporowych (tych w zestawie nie ma). 

Jeśli masz wątpliwość czy taśmy wytrzymają zerknij na zdjęcia. Na półce przymocowanej za pomocą dołączonych do zestawu taśm napakowaliśmy 15 kg kamieni. Wszyscy są cali i zdrowi. Półka wisi. Autka Twojego dziecka nie ważą więcej niż 2 kg. 

Wymiary całości to 74cm długości, 17cm wysokości i 7cm głębokości, więc szersze autka nie wypadną, a te malutkie możemy ustawiać na skos, zyskując miejsce.

A no i na koniec. Czas realizacji to 24h w przypadku standardowych zamówień.  Przesyłka ZA DARMO!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...