Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Na Twoim biurku walają się papiery, długopisy, pośród resztek herbaty i kluczy od domu? Pośród swoich rzeczy nie możesz znaleźć telefonu, a ładowarka wyprowadziła się bez słowa? 

A może nie możesz znaleźć ciastoliny, spinaczy, a Twój bombelek kolorowe kredki widział ostatni raz jakieś 2 tygodnie temu i od tego czasu rysuje tuszem do rzęs? (przy okazji odnalazł się tusz do rzęs).  

Wiemy, że porządek potrafi ogarnąć każdy, a chaos tylko geniusz. Proponujemy Ci pomoc w ogarnięciu Twojego chaosu. Zamów w naszym sklepie drewniany przybornik na biurko Logo i zniknie sporo Twoich problemów.  

Zaoszczędzony czas, oraz swój geniusz, możesz wykorzystasz do stworzenia czegoś...genialnego!

Nasz drewniany przybornik jest nie tylko wykonany z... drewna ale też ręcznie składany. Własnymi rękami szlifowaliśmy i własnymi rękami wyciągaliśmy drzazgi przy akompaniamencie łacińskich pieśni. 

Co więcej, w czasach pracy zdalnej i konieczności stworzenia małego biura we własnym domu, może być nieocenioną pomocą. Kto wie, może dzięki niemu dostaniesz podwyżkę, bo zdążysz znaleźć zszywki zanim przyjedzie kurier po umowę lub paczkę.

SPECYFIKACJA

Szerokość = 15 cm

Wysokość = 5 cm

 

A no i na koniec. Czas realizacji to 24h w przypadku standardowych zamówień.  Przesyłka ZA DARMO!

Wymiary

  • Szerokość: 

    15

  • Wysokość: 

    5

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...