Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Owoc Waszej miłości dojrzewa już w brzuchu? Na śniadanie jesz tort czekoladowy z pierogami z kapustą, a kolacja to ogórki kiszone z gałką lodów truskawkowych? A może śpicie 2h na dobę i na bal przebierańców nie musicie się przebierać za zombie? To znak, że nadszedł już czas aby udokumentować te chwile bo na bank zapomnicie o nich już za kilka lat. Najlepiej zrobić to zamawiając album na zdjęcia z grawerowaną, drewnianą okładką w naszym sklepie. Można wkleić tam prawie 120 zdjęć. 

Jeśli posiadasz też odrobinę fantazji to możesz wymyślić dedykację i dodać ją w trzecim kroku “płatność”.  A jeśli chcesz totalnie zaszaleć możesz też wybierać kolor kart (białe lub czarne) lub zmienić czcionkę. Za friko!  Zupełny odlot możesz mieć za parę dodatkowych złociszy, za które możesz u nas zamówić swoją grafikę na specjalne życzenie. 


Jeśli chcesz totalnie zaszaleć możesz wybierać kolor kart (białe lub czarne) lub zmienić czcionkę. Za friko!  Zupełny odlot możesz mieć za parę dodatkowych złociszy, za które możesz u nas zamówić nową grafikę na specjalne życzenie. Kiedy za 16 lat obdarowany, podczas sprzątania strychu, zobaczy grawerowany album od Ciebie niech pomyśli “ten wapniak to miał fantazję”.


W albumie zmieści się  całkiem pokaźna, dawka wspomnień. Grubość kart albumu na zdjęcia z grawerowaną, drewnianą okładką to 170g/m2. Bombelek nie będzie w stanie tego przemielić, nawet posiadając 4 zęby w tym 2 jedynki. 


SPECYFIKACJA

Wersja kwadratowa

Rozmiar 30 kart (60stron) w albumie: 21x21cm
Rozmiar okładki: 22x22cm

O jednym musisz pamiętać. Podczas zakupu w trzecim kroku ''płatność'' PAMIĘTAJ aby podać nam tekst jaki ma być wygrawerowany na okładce. Tekst możemy dowolnie zmieniać i rozmieszczać.

 

A no i na koniec. Czas realizacji to 24h w przypadku standardowych zamówień.  Przesyłka ZA DARMO! 


Polecamy