Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

W weekend chrzest, roczek lub narodziny dziecka, na które masz zaproszenie? Nie masz bladego pojęcia co kupić na tą okazję? Nerwowo przebierasz nogami i zjadłeś/aś już 3 paznokcie? Jedyny pomysł na prezent to karta z życzeniami i paczka pieluch? 

A może Twój bombelek właśnie obchodzi swoje pierwsze urodziny i zamiast limuzyny i skoku ze spadochronem chcesz podarować mu coś bardziej wartościowego...i trochę tańszego?  

Mamy dla Ciebie rozwiązanie: po prostu zamawiasz album na zdjęcia z grawerowaną, drewnianą okładką w naszym sklepie. O zawartość zadbają rodzice.  Można wkleić do niego nawet 120 zdjęć swojej pociechy. Kto wie, może i Ty znajdziesz się na jednym z nich i pamięć o Tobie nie zginie przez wieki.


Jeśli chcesz totalnie zaszaleć możesz wybierać kolor kart (białe lub czarne) lub zmienić czcionkę. Za friko!  Zupełny odlot możesz mieć za parę dodatkowych złociszy, za które możesz u nas zamówić nową grafikę na specjalne życzenie. Kiedy za 16 lat obdarowany, podczas sprzątania strychu, zobaczy grawerowany album od Ciebie niech pomyśli “ten wapniak to miał fantazję”.


W albumie zmieści się całkiem pokaźna, dawka wspomnień. Grubość kart albumu na zdjęcia z grawerowaną, drewnianą okładką to 170g/m2. Bombelek nie będzie w stanie tego przemielić, nawet posiadając 4 zęby w tym 2 jedynki.


SPECYFIKACJA

Wersja pionowa

Rozmiar 30 kart (60stron) w albumie: 22x30cm
Rozmiar okładki: 22x30cm

O jednym musisz pamiętać. Podczas zakupu w trzecim kroku ''płatność'' PAMIĘTAJ aby podać nam tekst jaki ma być wygrawerowany na okładce. Tekst możemy dowolnie zmieniać i rozmieszczać.

 

A no i na koniec. Czas realizacji to 24h w przypadku standardowych zamówień.  Przesyłka ZA DARMO! 

Polecamy