Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Skakałeś na bungie czy po prostu siedziałeś przy stole i zdmuchiwałeś świeczki? Próbowałeś powozić dzikiego wielbłąda czy łowiłeś ślimaki w oczku w ogródku u babci? A może potrzebujesz prezentu na urodziny na już bo w sobotę impreza, Ty nie masz nic i obgryzłeś już 6 paznokci w tym 2 hybrydy?

Żeby ocalić te piękne chwile od zapomnienia (oraz pozostałe paznokcie), proponujemy album na zdjęcia z grawerowaną, drewnianą okładką. Można wkleić tam prawie 120 zdjęć. Jeśli posiadasz też odrobinę fantazji to możesz wymyślić dedykację i dodać ją w trzecim kroku “płatność”.  A jeśli chcesz totalnie zaszaleć możesz też wybierać kolor kart (białe lub czarne) lub zmienić czcionkę. Za friko!  Zupełny odlot możesz mieć za parę dodatkowych złociszy, za które możesz u nas zamówić swoją grafikę na specjalne życzenie.  


W albumie zmieści się, całkiem pokaźna, dawka wspomnień. Grubość kart albumu na zdjęcia z grawerowaną, drewnianą okładką to 170g/m2. Byle pikuś Ci go nie pożre.


SPECYFIKACJA

Wersja kwadratowa

Rozmiar 30 kart (60stron) w albumie: 21x21cm
Rozmiar okładki: 22x22cm

O jednym musisz pamiętać. Podczas zakupu w trzecim kroku ''płatność'' PAMIĘTAJ aby podać nam tekst jaki ma być wygrawerowany na okładce. Tekst możemy dowolnie zmieniać i rozmieszczać.

 

A no i na koniec. Czas realizacji to 24h w przypadku standardowych zamówień.  Przesyłka ZA DARMO!