Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Wieczór panieński okazał się spokojny jak spotkanie kółka gospodyń wiejskich? Może ktoś wpadł do fontanny i trzeba było wezwać Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe? Może zamiast wyskakującego  z tortu policjanta , trzeba było wyskoczyć ze 100 zł za zakłócanie błogiego snu sąsiadom ? 


Z doświadczenia wiemy, że wspomnienia są ulotne. Zwłaszcza po latach, kiedy może okazać się, że to wodni ratownicy wyskoczyli z tortu na spotkaniu kółka gospodyń wiejskich, za co musieli zapłacić 100 zł mandatu policjantowi, który wpadł do fontanny, zakłócając tym samym błogi sen sąsiadom.


Jeśli jednak nie chciałabyś aby Twoje przygody przybrały formę filmu science fiction, mamy dla Ciebie proste rozwiązanie - album na zdjęcia z drewnianą, grawerowaną okładką. Możesz do niego wkleić całe mnóstwo swoich wspomnień pod postacią zdjęć. Co więcej możesz zmienić kolor kart na białe (w standardzie wysyłamy czarne) oraz czcionkę. 


Do albumu możesz wkleić całkiem spore zdjęcia. Kiedy nadejdzie Twój czas na wizyty u okulisty i urologa (potocznie nazywany emeryturą), nie będziesz musiała zakładać okularów aby dostrzec swoją wysportowaną sylwetkę i dumnie wypiętą pierś. Grubość kart albumu na zdjęcia z drewnianą, grawerowaną okładką to 170g/m2. Byle mruczuś Ci go nie pożre. 


SPECYFIKACJA

Wersja pozioma

Rozmiar 30 kart (60stron) w albumie: 30x22cm
Rozmiar okładki: 31x22cm

O jednym musisz pamiętać. Podczas zakupu w trzecim kroku ''płatność'' PAMIĘTAJ aby podać nam tekst jaki ma być wygrawerowany na okładce. Tekst możemy dowolnie zmieniać i rozmieszczać.

 

A no i na koniec. Czas realizacji to 24h w przypadku standardowych zamówień.  Przesyłka ZA DARMO!