Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Próbowałeś powozić dzikiego wielbłąda? Niemal utopiłeś się w przyhotelowym basenie po zjedzeniu zbyt dużej ilości indyjskiego curry? Uciekałeś przed stadem psów pasterskich na górskim odludziu? Może byłeś w Wuhan podczas wybuchu epidemii i bardzo chciałeś uniknąć koronowania?

 

Z doświadczenia wiemy, że wspomnienia są ulotne. Zwłaszcza po latach, kiedy może okazać się, że to dziki wielbłąd prawie utopił się na górskim odludziu, kiedy próbował uciec z Wuhan goniony przez stado psów pasterskich, które zjadły zbyt dużo indyjskiego curry. 

 

Jeśli jednak nie chciałbyś aby Twoje przygody przybrały formę filmu science fiction, mamy dla Ciebie proste rozwiązanie - album na zdjęcia z grawerowaną okładką. Jeśli posiadasz odrobinę fantazji to możesz wymyślić dedykację i dodać ją w trzecim kroku “płatność”.  A jeśli chcesz totalnie zaszaleć możesz też wybierać kolor kart (białe lub czarne) lub zmienić czcionkę. Za friko!  Zupełny odlot możesz mieć za parę dodatkowych złociszy, za które możesz u nas zamówić nową grafikę na specjalne życzenie.

 

Do albumu możesz wkleić całkiem sporych rozmiarów, dawkę swoich wspomnień. Kiedy nadejdzie Twój czas na wizyty u okulisty i urologa (potocznie nazywany emeryturą), nie będziesz musiał zakładać okularów aby dostrzec swoją wysportowaną sylwetkę i harde spojrzenie sprzed lat. Grubość kart album na zdjęcia z grawerowaną, drewnianą okładką to 170g/m2. Byle pikuś Ci go nie pożre. 

 

SPECYFIKACJA

 

Wersja pionowa

Rozmiar 30 kart (60stron) w albumie: 22x30cm

Rozmiar okładki: 22x30cm

 

O jednym musisz pamiętać. Podczas zakupu w trzecim kroku ''płatność'' PAMIĘTAJ aby podać nam tekst jaki ma być wygrawerowany na okładce. Tekst możemy dowolnie zmieniać i rozmieszczać.

 

A no i na koniec. Czas realizacji to 24h w przypadku standardowych zamówień.  Przesyłka ZA DARMO! 

Polecamy