Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

W weekend ślub i wesele  na które masz zaproszenie?  Może Walentynki, Wasza rocznica? Nie masz bladego pojęcia co kupić na tą okazję żeby nie przyjść z samą kopertą?  Nerwowo przebierasz nogami i zjadłeś/aś już 3 paznokcie? Jedyny pomysł na prezent to karta z życzeniami?

A może to właśnie Ty niebawem wypowiesz zaklęcia, które na zawsze uczynią Cię szczęśliwym posiadaczem męża lub żony, W dodatku zrobisz to przy całym tabunie świadków gdyby jednak wpadł Ci do głowy pomysł ucieczki. Na szczęście na koniec czeka Cię impreza więc może jakoś dasz radę. 


W obu przypadkach mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie: prostu zamawiasz album na zdjęcia z grawerowaną, drewnianą okładką w naszym sklepie. O zawartość zadbają poślubieni. Będą mogli wkleić tam nawet 120 zdjęć dokumentując w nich swoje rocznice, kłótnie o to kto nie wyniósł śmieci i wakacje na wsi. Kto wie, może i Ty znajdziesz się na jednym z nich i pamięć o Tobie nie zginie przez wieki. 


Jeśli posiadasz też odrobinę fantazji to możesz wymyślić dedykację i dodać ją w trzecim kroku “płatność”.  A jeśli chcesz totalnie zaszaleć możesz też wybierać kolor kart (białe lub czarne) lub zmienić czcionkę. Za friko!  Zupełny odlot możesz mieć za parę dodatkowych złociszy, za które możesz u nas zamówić nową grafikę na specjalne życzenie. Kiedy za 40 lat obdarowana para, wygrzebie ze stert staroci na strychu grawerowany album od Ciebie niech pomyśli “ten wapniak to miał fantazję”. 


W albumie zmieści się całkiem pokaźna, dawka wspomnień. Grubość kart albumu na zdjęcia z grawerowaną, drewnianą okładką to 170g/m2. Jest na tyle gruby że nie pożre go byle pikuś i na tyle cienki, że jeśli będzie leciał w twoją stronę, zdążysz go złapać zanim wyląduje Ci na głowie. 


SPECYFIKACJA

Wersja Pozioma

Rozmiar 30 kart (60stron) w albumie: 21x30cm
Rozmiar okładki 22x30cm

O jednym musisz pamiętać. Podczas zakupu w trzecim kroku ''płatność'' PAMIĘTAJ aby podać nam tekst jaki ma być wygrawerowany na okładce. Tekst możemy dowolnie zmieniać i rozmieszczać.

 

A no i na koniec. Czas realizacji to 24h w przypadku standardowych zamówień.  Przesyłka ZA DARMO!