Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Przygotowania do ślubu idą pełną parą? Brakuje jeszcze księgi gości? :)

Świetnie! Oferujemy Wam drodzy przyszli Małżonkowie tablicę wpisów w 100% wykonaną z drewna. Tak! Nawet tło nie jest jak w wielu przypadkach czarnym brystolem tylko malowanym przez nas drewnem, dzięki czemu pięknie widać naturalne słoje i jego strukturę.

Kupujecie CAŁY ZESTAW, czyli tablicę z wieszakiem ściennym, serce z Waszym własnym grawerunkiem, 86 sztuk małych serduszek do wpisów gości, stojak oraz pudełko na serduszka aby wszystko było ładnie uporządkowane. Samo pudełko posłuży Wam jeszcze długo po ślubie. ;)

Gdyby jakiś gość zrobił literówkę lub pomylił wesela i wpisał życzenia dla innej pary (tak, tak, po "a teraz idziemy na JEDNEGO" wszystko może się zdarzyć ;) )  to dorzucamy kilka zapasowych serduszek, aby uniknąć sytuacji, że na Waszej ścianie będzie wisiała wybrakowana tablica ;)

Stojak ma wygrawerowany tekst - macie pomysł na inny tekst? Piszcie!

Sądzicie, że 86 serduszek to za mało? Goście zwykle wpisują się parami lub nawet całymi rodzinami, więc możecie być spokojni jeśli planujecie większą ilość gości weselnych.

Pudełeczko na jeszcze niepodpisane serduszka aby wszystko miało swoje miejsce. :) Po ślubie może Wam posłużyć jako przybornik na różne drobiazgi.

Same serduszka są sporych rozmiarów bo aż 5x5cm.

Można po nich pisać nawet zwykłym długopisem.

Skład zestawu nie licząc tablicy. U nas otrzymujecie je W CENIE tablicy!

Serduszko z Waszym grawerunkiem również możemy dostosować do Waszej wizji - piszcie, pytajcie, sugerujcie ;)