Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Jesteś zwierzęciem stadnym  i uwielbiasz rodzinne święta i wspólne zdjęcia? Idziesz pod prąd tradycji, spędzasz święta Bożego Narodzenia na Wyspie Wielkanocnej i chcesz to mieć udokumentowane? Nie masz pojęcia co kupić mamie lub kuzynce, bo ostatnią paczkę skarpetek w serduszka kupiłeś dziadkowi? Na wszystkie te problemy jest jedno rozwiązanie. Kupujesz album na zdjęcia z grawerowaną, drewnianą okładką i Twoje problemy znikają jak pierogi ruskie babci Janiny w ustach wujka Zdzisława.

Będziesz mógł wkleić tam prawie 120 zdjęć. Jeśli posiadasz też odrobinę fantazji to możesz wymyślić dedykację i dodać ją w trzecim kroku “płatność”.  A jeśli chcesz totalnie zaszaleć możesz też wybierać kolor kart (białe lub czarne) lub zmienić czcionkę. Za friko!  Zupełny odlot możesz mieć za parę dodatkowych złociszy, za które możesz u nas zamówić swoją grafikę na specjalne życzenie.  


W albumie zmieści się całkiem pokaźna, dawka wspomnień. Grubość kart albumu na zdjęcia z grawerowaną, drewnianą okładką to 170g/m2. Byle mruczuś go nie pożre. Nawet jak zacznie mówić ludzkim głosem i zabierać się za jedzenie karpia przy stole. 


SPECYFIKACJA

Wersja kwadratowa

Rozmiar 30 kart (60stron) w albumie: 21x21cm
Rozmiar okładki: 22x22cm

O jednym musisz pamiętać. Podczas zakupu w trzecim kroku ''płatność'' PAMIĘTAJ aby podać nam tekst jaki ma być wygrawerowany na okładce. Tekst możemy dowolnie zmieniać i rozmieszczać.

 

A no i na koniec. Czas realizacji to 24h w przypadku standardowych zamówień.  Przesyłka ZA DARMO!