Wczytuję dane...

Niedługo chrzest na który masz zaproszenie? Nie masz bladego pojęcia co kupić na tą okazję? Jedyny pomysł na prezent to karta z życzeniami i paczka pieluch? Twoje nerwowe obracanie stojaka z kartkami dobiegły końca. Jeśli tylko wiesz jak ma na imię bombelek to po prostu zamawiasz grawerowany album na zdjęcia w naszym sklepie. O zawartość zadbają rodzice. Będą mogli wkleić tam nawet 120 zdjęć swojej pociechy. Kto wie, może i Ty znajdziesz się na jednym z nich i pamięć o Tobie nie zginie przez wieki. 

A może chcesz swojemu bombelkowi sprawić niezapomniany prezent?

Jeśli chcesz totalnie zaszaleć możesz wybierać kolor kart (białe lub czarne) lub zmienić czcionkę. Za friko!  Zupełny odlot możesz mieć za parę dodatkowych złociszy, za które możesz u nas zamówić swoją grafikę na specjalne życzenie. Kiedy za 16 lat obdarowany, podczas sprzątania strychu,  zobaczy grawerowany album od Ciebie niech pomyśli “ten wapniak to miał fantazję”. 

W albumie zmieści się, całkiem pokaźna, dawka wspomnień. Grubość kart albumu na zdjęcia z grawerowaną, drewnianą okładką to 170g/m2. Bombelek nie będzie w stanie tego przemielić, nawet posiadając 4 zęby w tym 2 jedynki. 

 

SPECYFIKACJA

 

Wersja pionowa:

Rozmiar 30 kart (60stron) w albumie: 22x30cm

Rozmiar okładki: 22x30cm

 

 

O jednym musisz pamiętać. Podczas zakupu w trzecim kroku ''płatność'' PAMIĘTAJ aby podać nam tekst jaki ma być wygrawerowany na okładce. Tekst możemy dowolnie zmieniać i rozmieszczać.

 A no i na koniec. Czas realizacji to 24h w przypadku standardowych zamówień.  Przesyłka ZA DARMO!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...