Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 8.60 PLN

Dlaczego warto wybrać drewniany organizer KONGO?

  • składa się z wielu przegródek oraz szufladek o różnych wymiarach co sprawia, że jest świetnym narzędziem do organizacji małych i większych artykułów szkolnych oraz biurowych, których potrzebujesz na co dzień w pracy lub w domu,
  • od tej pory długopisy, nożyczki, taśma klejąca i reszta przyborów będą w jednym miejscu, co ułatwi ich odnalezienie w razie potrzeby,
  • jest wykonany z drewna i może być pokryty impregnatem w wybranym przez Ciebie kolorze, co sprawi, że posłuży Ci na długi czas, a może nawet na zawsze? :-)

specyfikacja

Szerokość: 38 cm

Głębokość: 10,5 cm

Wysokość tylnej ścianki: 13 cm

-------------------------------------------------------------------

Szufladki małe (szer x gł x wys): 5x10x3 cm

Szufladki średnie (szer x gł x wys): 10x10x3 cm

Szufladka duża (szer x gł x wys): 19x10x3 cm

 

WAŻNE! Wyposażenie nie wchodzi w skład zestawu.


na biurko drewniany

Kiedy masz dość biurka zaśmieconego stertą papierów, czasopism, długopisów czy innych bibelotów, które rozpraszają Twoją uwagę - od zadań, które musisz wykonać. Warto skorzystać z naszego drewnianego organizera na biurko. Nie tylko pozwoli on zachować porządek na biurku. Zwiększy Twoją produktywność i sprawi, że do biurka będziesz siadać z przyjemnością.

 

Zacznij od uporządkowania przestrzeni wokół Ciebie, pozwoli to na zachowanie Tobie lepszego samopoczucia. Po przyjściu z pracy - nie będziesz mieć wrażenia, że jest jeszcze "tyle rzeczy do zrobienia". I tego uczucia, że chcesz wymknąć się z domu jak najszybciej albo co gorzej, że nie chcesz do niego w ogóle wchodzić.


Wiosna sprzyja porządkom w domu i powinno się to zrobić jak najszybciej. Dlatego, możesz rozpocząć od tak banalnych rzeczy jak pulpit komputera, skrzynka mailowa czy zakładki w komputerze. Warto zacząć od rzeczy drobnych, by nie zrazić się za prędko. Potem ogarnij przestrzeń wokół biurka, przede wszystkim szafki ze skarpetami i szafy na garderobę.

 

Jednym z najistotniejszych sposobów na utrzymanie wydajności jest utrzymanie ładu. Dotyczy to nie tylko plików komputerowych, ale i wszystkiego co leży na biurku. Nasze organizery na biurko pomogą Tobie utrzymać ład i skupić się na istotnych zadaniach, jakie masz do wykonania. Organizer na biurko, może być wykorzystywany na kilka sposobów.

 

Jako drewniany przybornik, który posiada szufladki na kosmetyki lub przybory biurowe. Szufladki mogą być dowolnie wykorzystane - jest ich aż 5!. Do tego Organizer posiada 9 sekcji, oddzielonych drewnianymi przegródkami - od góry - na częściej wybierane przedmioty, których używasz w codziennej pracy lub te, których używasz od czasu do czasu. Ważne, że są one umieszczone w widocznym dla Ciebie miejscu. Możesz pomieścić w organizerze karteczki typu memo. Zaopatrzenie każdej komory, nie sprawi nikomu żadnego problemu, sekcje są bardzo pojemne i zmieści się w nich wiele drobiazgów. Dla kobiet, jest to idealne miejsce na przechowywanie kosmetyków, pierścionków, kolczyków, kluczyków, drutów, szydełek, igieł i nici itd.