Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Zakładka do książki do ozdabiania

Zakładka do książki jest wykonana z oszlifowanego drewna brzozowego, doskonale nadaje się do zdobienia m.in. techniką decoupage lub scrapbooking.

Dzięki szlifowaniu, materiał staje się gładki oraz jasny a dodatkowo absorbuje mniej kleju i farby.

Zakładka drewniana do książki została stworzona, by ułatwić Ci praktyczne zastosowanie metody scrapbookingu, w pracy z nią.

Scrapbooking, to niezwykła dziedzina sztuki, która pozwala na tworzenie pięknych ozdób, z byle jakich lub bardzo prostych materiałów. Pozwoli Ci ona dowiedzieć się, czy posiadasz wewnętrzną kreatorkę i pozwoli uwolnić Twój prawdziwy artystyczny potencjał.

Z naszą zakładką nauczysz się tworzyć niesamowite rzeczy i osiągniesz rezultaty, na których Ci zależy. Wszystko w cenie paru złotych.

Dowiesz się czy zdobienie przedmiotów jest dla Ciebie. Nic nie bój - wiemy, że tak. Wystarczy, że nabędziesz trochę praktyki, Byś mogła przystąpić do realizacji większych projektów. I gotowe:

  • prezent dla babci lub dziadka,
  • prezent dla mamy lub taty,
  • czy może dla przyjaciela?

Taki fajny gadżet stworzony przez Ciebie z miłością i poświęceniem dla rodziny lub klientek. Morze możliwości i kreatywności, Wystarczy, że zapełnisz pustą zakładkę.

 

Specyfikacja


Wysokość: 15 cm
Szerokość: 5 cm
Grubość materiału: 3 mm

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...