Wczytuję dane...

Album na zdjęcia wklejane A4

Niezapomniane wakacje, bajkowy ślub a może pełen przygód pierwszy rok życia Waszej pociechy? Aby upamiętnić te chwile, przygotowaliśmy dla Was bazę do wykonania albumu, którą możecie udekorować jak tylko chcecie. :-)

Księga gości do wklejania zdjęć pakowana jest w sztywny karton dzięki czemu każda z nich dociera w całości :)

Albumy są wyprodukowane i czekają na półkach dzięki czemu większość zamówień jest realizowana już następnego dnia.

Format A4

Kartki w albumie: 30szt o grubości 120g/m2

Metalowy grzbiet bindujący.

 

 

Nudzi mi się. Czyli jak spędzić czas z dziećmi.

Znamy kilka sposobów, by Twoje ciągle nudzące się dziecko, nie oczekiwało włączenia gry na telefonie, czy kolejnej niemądrej bajki w telewizji. Zaangażuj dzieci lub nastolatki do stworzenia pomysłowego notatnika. Wykorzystaj scrapbooking i świetnie się baw ze swoim dzieckiem. Podpowiemy Ci jak do tego celu wykorzystać naszą
księgę gości na zdjęcia z fotobudki.

Dorośli myślą o albumach w kategorii fotografii z imprez rodzinnych. Nawet kiedy przeglądamy internet, widzimy mnóstwo albumów wypełnionych zdjęciami, mają różne wzory, kolory i zdobienia. Naszą księgę gości można wykorzystać na wiele sposobów jak na przykład: wkleić do niej zdjęcia z fotobudki - to jest jej głównym celem. Jednak niekoniecznie, musimy się skupiać tylko na tej roli.

 

Dzieciaki i nastolatki również lubią scrapbooking, tylko nie wiedzą, jaka jest fachowa nazwa, na to co robią. Albumy wcale nie muszą być wypełnione zdjęciami. Oto kilka pomysłów jak zapełnić naszą księgę gości (nie tylko) do wklejania zdjęć, by stała się pamiętnikiem lub wielobarwnym notatnikiem.

 

Do tego celu, Możesz zachęcić dziecko by wykorzystało:

 • Teksty piosenek
 • Zdjęcia z czasopism
 • Kartki pocztowe
 • Kartki z życzeniami
 • Karty kolekcjonerskie
 • Zdjęcia kolegów ze szkoły
 • Zdjęcia ulubionego idola
 • Okładki starych płyt CD

Dzieciaki te młodsze, jak i te starsze lubią zbierać, kolekcjonować małe pamiątki, które można znaleźć w różnych zakątkach pokoju, szczególnie można je znaleźć w starych zeszytach. Takie małe drobiazgi, do których Twoje dziecko czuje sentyment i na pewno przez długi czas, nie będzie miało ochoty się z nimi rozstawać.

 

Wszystkie te pamiątki - o ile nie ma ich za dużo, można umieścić w albumach. Jeśli natomiast, jest ich bardzo dużo - Możesz zaproponować selekcję wybranych materiałów. Wtedy (po cichu) można usunąć, to co zostało odrzucone do wklejenia, do albumu ;)

 

Będziesz zdumiona, kreatywnością dzieciaków - starsze mogą korzystać z wszelkich technik i materiałów do scrapbookingu by oblepić, ozdobić i upiększyć swoje albumy.

 

Młodsze dzieci lepiej radzą sobie z wycinkami z gazet, skrawkami papieru, które mogą pociąć i dodać do swojego albumu.


Świetnym pomysłem dla młodszych dzieci, jest wykorzystanie naklejek, które wyglądają naprawdę źle, przyklejone na szafie w pokoju, a znacznie lepiej prezentowałyby się w takim właśnie albumie. W domu gdzie są małe dzieci, Możesz odkryć duże złoża naklejek dodawanych do kolorowanek. Możesz się zdziwić, że jeszcze nie wyleciały na śmietnik(?) o_O

W każdym razie, tworzenie albumu, notatnika, czy pamiętnika bazującego na księdze gości do fotobudki, jest możliwe w niemal każdym wieku. Następnym razem, kiedy dzieci powiedzą nudzę się, zasugeruj, aby stworzyły taki pamiątkowy album.

 

Albumy

 • Przekładki pergaminowe: 

  19,99

 • Przylepce do zdjęć: 

  15

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...