Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Podkładki pod kubek decoupage 9.8 x 9.8cm Nieszlifowane (na zdjęciu szlifowana)

 

Jest to kwadratowa podkładka pod kubek z zaokrąglonymi rogami. Szlifowana maszynowo dwustronnie dzięki czemu materiał absorbuje mniej kleju i farby oraz jest czysty i pozbawiony przypaleń/okopceń.

Pomysłów na wykorzystanie tego materiału jest kilka. Najbardziej popularnym jest ozdabianie serwetkami - czyli decoupage. My możemy zaproponować dodatkowo wypalankę... Owszem możesz zamówić grawer u nas, ale Możesz to również zrobić przy pomocy wypalarki, dzięki czemu Twój produkt zyska dodatkowego charakteru. Takie podkładki pod kubki będą super prezentem, albo nietypowym elementem w pubie. Wyobrażasz sobie logo lokalnej knajpy na podkładce? Albo znanej herbaciarni, kawiarni lub innego ulubionego lokalu gastronomicznego?

 Takie podkładki pod kubek, mogą być świetną wizytówką, miejsca, w którym się znajdą. 

Jeśli prowadzisz zajęcia rękodzielnicze, nasze podkładki - mogą stać się obiektami do dowolnego przerabiania. Tak samo jeśli zajmujesz się animacją. Myślałaś jak można zachęcić małe rączki do pracy twórczej?

Jeśli na jedno z pytań Odpowiedziałaś twierdząco. To zapraszamy do zakupu. A jeśli na żadne z powyższych pytań nie odpowiedziałaś, to nie szkodzi, bo i tak serdecznie zapraszamy do wyrażenia swoich kreatywnych wizji i oczywiście do zakupu naszej podkładki pod kubek ;)

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...