Wczytuję dane...

Minialbum na zdjęcia wklejane

Mini Album na zdjęcia wklejane A5 idealny na fotografie wielkości 18x13cm

Niezapomniane wakacje, bajkowy ślub a może pełen przygód pierwszy rok życia Waszej pociechy? Aby upamiętnić te chwile, przygotowaliśmy dla Was bazę do wykonania albumu, którą możecie udekorować jak tylko chcecie. :-)

 

SPECYFIKACJA

Okładka

Format A5

Szerokość - 16 cm

Wysokość - 22 cm

Materiał

Lekka, ekologiczna sklejka brzozowa o grubości 3mm

oszlifowana dwustronnie

Grzbiety

metalowe

czarne (na życzenie klienta możemy wysłać album z białymi grzbietami)

Kartki

Format A5

30 sztuk (album pomieści nawet 60 zdjęć)

Gramatura 120g/m2

Kolor czarny

Do każdego produktu w kategorii Scrapbooking dodajemy bonusy do samodzielnego wydruku

 

Minialbum na zdjęcia

Minialbumy na zdjęcia od dawna były popularne. Dziś jednak możemy czerpać wiele inspiracji z sieci i sprawić, że będą urzekać i czarować cudownym wzornictwem. Scrpabooking zyskał dzięki temu na popularności w przeciągu ostatnich kilku lat. A my możemy ozdabiać nasze miniksiążki do woli, sprawiając, że każdy album będzie wyjątkowy i kolorowy.

 

Poznaj kilka wskazówek, dzięki którym możesz stworzyć niezapomniany mini album.

 

Wybierając temat na minialbum na zdjęcia, nie ograniczaj się tylko do ważnych wydarzeń w swoim życiu. Scrapbooking może być świetną kreatywną zabawą, a Twój album może być dosłownie o wszystkim.

 

Wiele osób decyduje się na tworzenie albumów opowiadających o znaczących wydarzeniach w swoim życiu, takich jak ślub, miesiąc miodowy, urodziny, zdjęcia noworodków i dzieci. Nie zatrzymuj się tylko na tych pomysłach, Twórz to, co lubisz.

 

Możesz stworzyć minialbum ze zdjęciami, które staną się ujmującym pamiętnikiem. Pory roku, święta, halloween, Boże Narodzenie, rocznice ślubów. Pomysły na scrpabooking są nieograniczone. Wystarczy, że wymyślisz projekt, znajdziesz jakieś artykuły opowiadające jakąś historię rodzinną, stare książki. Pomysły czają się na każdym kroku.

 

Istnieje wiele gotowych zestawów z albumami, ale nie ma w sprzedaży tak osobistego, jak tylko Ty potrafisz zrobić. Możesz samodzielnie stworzyć lub kupić osobno naklejki z dymkami - takimi jak w komiksach. Umieścić na nich jakiś zabawny tekst i przykleić na zdjęcie. Album na zdjęcia pokazuje Twój charakter, duszę artystystki. Baw się dobrze, bądź kreatywna i czerp przyjemność ze scrapbookingu.

 

Kiedy moja córka tworzy dla mnie swoje osobiste kartki "scrapki" i rysunki, poprosiłem ją by stworzyła dla mnie minialbum, w którym przechowuję wszystkie jej dzieła. Kiedy myślę o czasie i wysiłku, jaki włożyła w tworzenie tych wszystkich prac, gdy je oglądam - sprawiają mi radość. Trzymam je w bezpiecznym miejscu. W minilabumie, który zapewnia idealne warunki do przechowywania. Twarda oprawa sprawia, że cała zawartość jest najbezpieczniejsza na świecie i jest tylko moja. :)

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...