Kategoria decoupage jest poświęcona dla tych, którzy “wiedzą najlepiej”. Jeśli więc uważasz, że ładniej ozdobisz nasze półprodukty, to najpewniej masz rację. Znajdziesz tutaj zawieszki, zakładki do książek DIY oraz mnóstwo innych kreatywnych rzeczy.

Odpowiadając przy okazji na dość częste pytanie dotyczące tego, czy decoupage się opłaca (czytaj: czy będą z tego hajsy) podkreślamy, że każda Grażyna biznesu na bank zarobi na tym fortunę i spełni swoje marzenia o wycieczce All Inclusive w trybie Last Minute. Aby jednak tego dokonać, należy zaopatrzyć się w hurtową ilość naszych produktów do decoupage.

Półprodukty, jakie znajdziesz na naszej stronie są dość wytrzymałe, więc możesz je obkleić czym tylko chcesz. Dodatkowo niektóre mają wyciętą dziurkę, więc bez problemu zrobisz sobie własny brelok do torebki lub inną wiszącą ozdobę.

Wiemy, że jako prezes domu, wykorzystasz nasze drewniane przedmioty do zdobienia i wykonasz z nich fajne gadżety, którymi pochwalisz się na Insta lub Snapie. Możesz również zająć nimi dzieci, dzięki czemu o godzinie 16:30 dopijesz już zimną kawę (tak, właśnie tą, którą zrobiłaś o siódmej, ale zdążyłaś wziąć raptem jeden łyk).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl