Albumy scrapbooking

 

Kategoria decoupage i scrapbooking jest poświęcona Tobie. Jeśli więc uważasz, że ładniej ozdobisz nasze półprodukty, to najpewniej Masz rację. Znajdziesz tutaj zawieszki, zakładki do książek DIY oraz mnóstwo innych kreatywnych rzeczy.

takich jak:

albumy na zdjęcia inaczej nazywanymi bazą albumową lub 
bazą do albumu

 

Albumy na zdjęcia - czy warto


Wiele osób zauważyło, jak mało zdjęć z dzieciństwa mają w swoich starych zakurzonych albumach. Błędy przeszłości, sprawiły, że chcą zachować ulotne chwile ich pociech w efektownie zdobione albumy na zdjęcia - i tak właśnie powstał scrapbooking, a konkretniej album do scrapbookingu.


Pomysł na prezent - scrapbooking album na zdjęcia wklejane?


niezależnie od motywacji, scrapbooking stał się dochodowym biznesem "do wklejania". To niezwykłe hobby powoduje szał wśród 4 milionów kobiet, które co miesiąc wpisują zapytania o scrapbooking do wyszukiwarki. Wszystkie, być może również Ty, dzielą się swoimi projektami, technikami i pomysłami w sieci - tylko po to by stworzyć idealną pamiątkę lub nietuzinkowy prezent (tu idealnie sprawdza się nasza baza albumowa).


Życie to krótkie i ulotne chwile, dlatego warto zachować rodzinne wspomnienia w unikalnych, kolorowych albumach. Szczególnie warto, gdy wiele ludzi przemieszcza się po całym świecie. Mamy sposób, aby każda uwieczniona na fotografii chwila z nimi, była obecna w Twoim życiu - sprawdź jak nadaje się do tego nasza baza do albumu (link do bazy albumowej) albo Możesz do tego wykorzystać minialbum na zdjęcia, który znajdziesz tutaj.

 

Album na zdjęcia do wklejania, wszystko co potrzebujesz wiedzieć

 

Mówiąc najprościej, scrapbooking to praktyka łączenia zdjęć, pamiątek i pisanych narracji, wierszy, cytatów, opowiadań lub innych treści tekstowych w albumie, utrzymanych w stylu albumu. Niektóre albumy są produkowane masowo, ale większość z nich to unikalne, pojedyncze publikacje. Mogą zawierać nagromadzenie różnego rodzaju elementy, takie jak wycinki z gazet, artykuły z czasopism, rachunki , kupony do gry, prasowane kwiaty i kosmyki włosów.

 

Albumy do scrapbookingu często są ozdobione wstążką lub innym materiałem, kolorową grafiką i innymi dziełami sztuki. Te artefakty historii są dołączone do stron albumu. Wykonano wiele różnych typów albumów, w tym album fotograficzny do wklejania zawierający:

  • historie rodzinne
  • historie osobiste
  • czasopisma i wspomnienia,
  • historyczne zapisy organizacji,
  • historyczne zapisy jednostek wojskowych i innych grup.

 

Osobiste albumy umożliwiają unikalny wgląd w myśli, życie i działania ich twórców. Niektóre z najlepszych i najcenniejszych albumów to proste dokumenty, które są skoncentrowane na jednym temacie lub po prostu są ułożone i podzielone tematycznie. Jak wspomniano powyżej, scrapbooking jest najszybciej rozwijającym się przemysłem rzemieślniczym w Stanach Zjednoczonych(rękodzieło określane mianem handmade lub DYI inaczej - do it yourself, czyli po prostu zrób to sama). Pojawienie się komputerów rozszerzyło dostępne techniki tworzenia, duplikowania i dystrybucji albumów. Na przykład niektóre witryny osobiste to wirtualne albumy.

 

Jeśli jesteś uzależniona od scrapbookingu i chcesz się dobrze bawić tworząc trwałe wspomnienia - bez względu na to, czy jesteś początkującą czy doświadczoną scrapbookerką - materiały do scrapbookingu są łatwo dostępne z wielu stron internetowych(między innymi nasza), od podstawowych artykułów po najnowsze trendy w produktach. Uzyskaj dostęp do wyboru albumów, papieru notatnika, ozdób, pieczątek, klejów, przycinaczy i pomocnych produktów, aby wszystko było uporządkowane(szczególnie polecamy kategorię organizery i przyborniki). Możesz liczyć na wszystkich renomowanych sprzedawców internetowych, na wysokiej jakości materiały do scrapbookingu i przystępne ceny.

 

Aby utworzyć notatkę, potrzebujesz odpowiedniego materiału. Od wstążek i kokardek do materiałów fotograficznych i albumów - wszystkie potrzebne materiały do scrapbookingu, których potrzebujesz, są dostępne online. Są książki, które pomogą Ci zacząć i mnóstwo porad, które pomogą Ci w drodze do stworzenia własnego arcydzieła.

Istnieją fora dyskusyjne, dzięki którym można uzyskać odpowiedzi na trudne pytania, a wielu sprzedawców online i handlowców ma wszystko, czego potrzeba do ukończenia projektu. Wystarczy wejść i kliknąć, a będziesz na najlepszej drodze do robienia cennych pamiątek rodzinnych.

Półprodukty, jakie znajdziesz na naszej stronie są dość wytrzymałe, więc możesz je okleić czym tylko chcesz. Dodatkowo niektóre mają wyciętą dziurkę, więc bez problemu zrobisz sobie własny brelok do torebki lub inną wiszącą ozdobę.

Wiemy, że jako prezes domu, wykorzystasz nasze drewniane przedmioty do zdobienia(przedmioty do decoupage i scrpabooking) i wykonasz z nich fajne gadżety, którymi pochwalisz się na Insta lub Snapie. Możesz również zająć nimi dzieci, dzięki czemu o godzinie 16:30 dopijesz już zimną kawę (tak, właśnie tą, którą zrobiłaś o siódmej, ale zdążyłaś wziąć raptem jeden łyk).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl