Najprzyjemniejsza kategoria, bo każdy lubi ślub (oprócz Twoich adoratorów - oni się wcale nie cieszą). Pomijając, że w tym dniu będziesz wyglądać pięknie (spokojnie, tamta wcale nie jest ładniejsza) to jeszcze zafundujesz sobie oryginalną Księgę Gości, o jakiej zawsze marzyłaś.

Oferowane przez nas Księgi Gości są dostępne w  wersjach:

  • standardowej księgi z grawerem, dostępnej w kształcie kwadratu lub prostokąta;

  • tablicy na serduszka, które po napisaniu życzeń goście umieszczają we właściwym miejscu (nie, to nie alkotest, ale polecamy zachęcić gości do składania życzeń jeszcze przed oczepinami).

Zarówno standardowa Księga Gości na ślub, jak również serduszkowa tablica, mają odpowiednią ilość miejsca, aby każdy zdołał się wpisać. Ponadto, wszystkie gadżety na wesele zostały wykonane wg naszych wewnętrznych standardów, które głoszą: “ma być fajne, aby każdy Ci zazdrościł”.

O tym, dlaczego potrzebujesz takiej księgi podczas swojego ślubu, chyba nie musimy Ci mówić. To dobry sposób na zachowanie wspomnień (m.in. o tym, kto ile dał - po powrocie do domu możesz wpisać sumy przy poszczególnych nazwiskach) oraz sprawienia frajdy Twoim gościom, którzy zawsze myślą, że właśnie napisali najbardziej wyjątkowe życzenia ever!

Dodatkowo, Księga Gości może się przydać aby po ślubie zdobić nową półkę w salonie oraz aby do niej sięgnąć w przypadku pierwszych rocznic (przy dalszych już nie będziesz nawet pamiętać, że miałaś jakąś księgę).

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi Księgami Gości, bo są nie tylko mega pomysłowe i fajne, ale również dość tanie (i tak odzyskasz hajs w kopertach i wygranych z kuponów totka).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl