Kategoria z zegarami ściennymi dla spóźnialskich albo tych, którzy nie lubią nocnego tik-tok, czyli w zasadzie dla wszystkich. Wyposażony w ultra-cichy mechanizm (prędzej usłyszysz czasomierz sąsiada) sprawia, że zapomnisz o tym, że go masz (czyli i tak się spóźnisz do pracy).

Znajdziesz tutaj sowy, balony, chmurki, a jak przyjdzie nam nowy pomysł do głowy, to znajdziesz wszystko.

Nasze zegary na ścianę charakteryzują się tym, że są fajne i przesympatyczne. Pasują do pokoików dziecięcych zaaranżowanych w stylu skandynawskim (bo teraz każdy stawia na minimalizm i wszystko upycha po szafkach, w których już nic się nie mieści) albo tych bardziej tradycyjnych, gdzie bosą stopą zawsze nadepniesz na klocka.

Ponadto, nasze zegarki ścienne są lekkie, wytrzymałe i pojawiły się w sklepie tylko dlatego, że uzyskały pozytywną rekomendację naszego dziecka, które już doskonale wie, że któregoś dnia przejmie ten interes.

Zegary do powieszenia na ścianie są wykonane z płyty laminowanej i tarcze są montowane w sposób tradycyjny. Wyjątek stanowią chmurki, które dokleja się za pomocą dołączonych taśm dwustronnych (trzymają się spoko, więc nie musisz się obawiać, że odpadną).

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl