• Dziennik budowy remontu domu 30x22cm DB1 pionowy

53.99
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach. Tych podczas budowy Waszego wymarzonego domu, kiedy na głowę kapie wodą bo dekarz robił dach na kacu. Tych podczas wspólnych imprez kiedy tort wpadł pod stół, wujek stłukł wazon z kwiatami dzikiego bzu a horda bąbelków zmieniła kolor Waszych ścian. Tych podczas wycieczki do doliny Sąspowskiej, która skończyła się na SOR-e po ataku dzikich komarów brazylijskich.  

Aby nigdy nie zapomnieć tych chwil zamów album na zdjęcia z grawerowaną drewnianą okładką w naszym sklepie. Możesz wkleić do niego nawet 120 zdjęć.  


Jeśli posiadasz też odrobinę fantazji to możesz wymyślić dedykację i dodać ją w trzecim kroku "płatność".  A jeśli chcesz totalnie zaszaleć możesz też wybierać kolor kart (białe lub czarne) lub zmienić czcionkę. Za friko!  Zupełny odlot możesz mieć za parę dodatkowych złociszy, za które możesz u nas zamówić nową grafikę na specjalne życzenie. 


Do albumu możesz wkleić całkiem sporych rozmiarów, dawkę swoich wspomnień. Kiedy nadejdzie Twój czas na wizyty u okulisty i urologa (potocznie nazywany emeryturą), nie będziesz musiał zakładać okularów aby dostrzec swoją wysportowaną sylwetkę i harde spojrzenie sprzed lat. Grubość kart album na zdjęcia z grawerowaną, drewnianą okładką to 170g/m2. Byle pikuś Ci go nie pożre. A i ząb czasu się go nie ima. 


SPECYFIKACJA

Wersja pionowa

Rozmiar 30 kart (60stron) w albumie: 22x30cm
Rozmiar okładki 22x30cm

O jednym musisz pamiętać. Podczas zakupu w trzecim kroku ''płatność'' PAMIĘTAJ aby podać nam tekst jaki ma być wygrawerowany na okładce. Tekst możemy dowolnie zmieniać i rozmieszczać.

 

A no i na koniec. Czas realizacji to 24h w przypadku standardowych zamówień.  Przesyłka ZA DARMO! 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
Dbamy o ekologię!

produkty tylko z naturalnych surowców

Bardzo szybka realizacja

nawet do 24h!

Bardzo szybka realizacja

nawet do 24h!