Elegancki, drewniany album z grawerowaną okładką to świetny pomysł na przechowywanie fotografii, które znaczą dla nas tak wiele. Przy wyborze, oprócz wzoru okładki, warto jednak zwrócić uwagę na kilka szczegółów. 

Przede wszystkim określ jaką ilość zdjęć planujesz tam przechowywać i dobierz odpowiednią ilość kart. To czy umieścisz po kilka zdjęć na stronie czy wyeksponujesz pojedynczą fotografię zależy tylko od Ciebie! Wszystkie albumy od Siloo spinane są za pomocą dużej spirali, która w odróżnieniu od jej mniejszej wersji, pozwala na swobodne przekładanie stron, gdy już wypełnimy album. 


 Aby zdjęcia nie przemieszczały się samoistnie, zadbaj o ich odpowiednie przyklejenie. Pomocne mogą okazać się przylepce, które kupisz przy okazji zamawiania albumu. Dwustronne, klejące przylepce i bajecznie prosty sposób ich montażu, pomogą Ci umieścić wszystkie zdjęcia na wybranych przez Ciebie miejscach - bez brudzenia palców klejem lub cięcia odpowiednich kawałków taśmy klejącej. Czysto, prosto i szybko. 

Po to by ulubione fotografie nie zniszczyły się zbyt szybko, możesz dodać do albumu pergaminowe przekładki. Z pewnością kojarzysz je z filmów - już nasze babcie odkryły, że zastosowanie przekładek z pergaminu zapobiegnie przypadkowemu sklejaniu się stron albumu i niszczeniu zdjęć. Jeśli chcesz zapamiętać wszystkie ważne daty (nie, uwierz nam, nie zapamiętasz ich ;) ) koniecznie zamów kolorowe markery, którymi ozdobisz karty albumu. Do wyboru masz trzy kolory - złoty, biały i srebrny. Użyj ich do zapisania dat i ważnych szczegółów, które z czasem mogą ulecieć z Twojej pamięci. 


Wszystkie wymienione elementy dobierzesz do albumu podczas jego zamawiania, a jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu!